Szyldy reklamowe

Szyld reklamowy jest podstawową wizytówką firmy. Łączy dwie funkcję informacyjna z jednoczesnym zachowaniem atrakcyjnej formy wizualnej. Ta fundamentalna forma reklamy jest ściśle powiązana z budowaniem marki, kreowaniem pozytywnego wizerunku i oswajaniem z nim klienta.

Dobre szyldy reklamowe muszą być przede wszystkim trwałe, co uzyskujemy, stosując przy produkcji, profesjonalnych urządzeń cyfrowych umożliwiających wykorzystanie nowoczesnych technologii i bardzo dobrych jakościowo, trwałych materiałów. Szyld wykonany przez naszą firmę jest przygotowany do długoletniego użytkowania. Używamy produktów zgodnie z zapotrzebowaniem. Celem jest uzyskanie jak najlepszego efektu wizualnego, co przekłada się na działalność firmy i zadowolenie naszych klientów.

Jest bardzo wiele rodzajów szyldów reklamowych. Zaliczają się do nich proste tabliczki i tablice, jak też podświetlane formy zewnętrzne wykonane w technologii 3D i wyrafinowane szyldy wewnętrzne. Często potrzeba wymusza wyszukiwanie nowych rozwiązań produkcji i instalacji tego typu rzeczy, na co również jesteśmy otwarci.
Imagebiuro@reklamika.plImage

Litery przestrzenne

Przestrzeń publiczna jest mocno nasycona różnymi formami reklamy. Firmy poszukują różnych rodzajów na to, żeby skutecznie wyróżnić się na tle konkurencji lub leżących w sąsiedztwie innych firm. Podstawą jest bardzo dobrze zaprojektowany i zrobiony szyld zewnętrzny. Wyróżniamy różne ich rodzaje:

  • szyld przestrzenny ze styrodruku
  • szyld plexi z aplikacją folii
  • neony
  • dibond, czyli wielowarstwowa płyta aluminiowa o idealnie gładkiej powierzchni
  • szyld grawerowany w metalu lub szkle

Wybór zależy od efektu, który chce się uzyskać, zależnego zazwyczaj od branży, w której działa dana firma.

Szyldy reklamowe wewnętrzne i zewnętrzne

Wiele miast, również Białystok, ma bardzo wiele sklepów wielkopowierzchniowych i galerii handlowych. Pod jednym dachem często mieszczą się dziesiątki większych lub mniejszych sklepów. Chcąc wyróżnić się i przyciągnąć klienta, stawiają na atrakcyjny wystrój witryny. Elementem widocznym ze znacznie większej odległości niż witryna jest szyld wewnętrzny umieszczony nad wejściem do danego lokalu.

Jest znanych kilka form pozwalających uzyskać ten efekt. Najprostszym z nich jest grawerowanie na różnego rodzaju powierzchniach:

  • metalu
  • szkle
  • aluminium
  • plexi
  • drewnie


Image

Zastosowanie szkła lub plexi z jego główną cechą - przezroczystością umożliwia odpowiednie podświetlenie za pomocą LED-ów, które są dostępne obecnie w bardzo wielu kolorach. Innym sposobem jest wykonanie szyldu w technice przestrzennej. Cięte laserem lub wodą, frezowane, dają efektowny wygląd i wyróżniają się, chociażby skutecznie odcinając się od podłoża dzięki efektowi 3D.

Wykonując szyldy w różnych technikach potrafimy umiejętnie łączyć je zwiększając atrakcyjność i efekt wizualny. Wygląd prostej tablicy reklamowej można wzbogacić dodając przestrzenne elementy, podświetlając na różne sposoby - od spodu, z góry lub np. samą część 3D. Wszystko zależy od fantazji projektantów, a my jesteśmy od tego żeby te wizje bardzo dobrze realizować.