Kasetony reklamowe

Propozycją wyróżnienia się wśród innych lokali usługowych i firm są produkowane przez naszą firmę w Białymstoku, kasetowy reklamowe wytwarzane w kilku rodzajach. Materiałami używanymi przez nas do produkcji kasetonów są aluminium i plexi - najczęściej w połączeniu. Chociaż najpopularniejszym kształtem tych paneli reklamowych jest jednostronny prostokąt, jesteśmy w stanie wyprodukować różne kształty - okrągły, owal, kwadrat z zaokrąglonymi rogami i wiele innych.

Zajmujemy się obsługą poligraficzną firm i wykonywaniem wszelkich gadżetów reklamowych i reklam zewnętrznych. Nasz zespół pracowników, mający już bardzo duże doświadczenie w pracach tego rodzaju, bardzo lubi nowe, nietypowe zlecenia. Wiemy, że w reklamie najważniejsze jest pozytywne wyróżnienie się na tle innych i ciągle powstają nowe rozwiązania, które w atrakcyjny sposób promują firmy w przestrzeni publicznej - stąd nasze otwarte umysły, gotowe na szukanie nowych form wyrazu i ich technicznego rozwiązania.Imagebiuro@reklamika.plImage

Kasetony 3D

Kasetony to, mówiąc najprościej, przestrzenna płaska forma zrobiona za pomocą płyt aluminiowych lub pleksi i wewnętrznych konstrukcji szkieletowych. Nazwa nawiązuje do kasetonów stosowanych do wykończenia wnętrz, które są formą zagospodarowania płaskiej powierzchni. Są one podwieszane najczęściej na sufitach będąc elementem ozdobnym, a często również funkcjonalnym, który kryje różne elementy instalacji (wentylacji, wod-kan, elektrycznej), w formie prostej lub ozdobnej.

Kasetony reklamowe nie są podwieszane pod sufitem, ale zawieszane na frontach elewacji i nad witrynami sklepów, lokali usługowych itp. Występują w wersji jednostronnej i dwustronnej. Każda z nich ma jeszcze własne udoskonalenia.Kasetony to prosta forma zaprezentowania swojej firmy na zewnątrz. Elegancja często tkwi w prostocie dlatego taka forma reklamy jest najczęściej efektowna, mimo swojej prostej budowy. Występują w wielu wersjach i kombinacjach, np. płaskiej płyty z elementami przestrzennymi 3D.

Producent kasetonów

Standardowy kaseton jednostronny składa się z aluminiowego profilu wewnątrz, tyłu (np. z PCV) przygotowanego do montażu wodoodpornego oświetlenia (wraz z zasilaczem), panelu przedniego, wsporników i uchwytów do montażu. Front zrobiony jest z płyty kompozytowej (dibond), która jest odpowiednio zagięta, żeby całość była jedną bryłą. Inna opcją jest plexi, którego głównym atutem jest przezroczystość dająca inne możliwości. Często są to dość duże powierzchnie montowane na elewacjach i wewnątrz budynku.

Dibond dwustronny jest zbudowany z konstrukcji wewnętrznej składających się z profili i płyt-paneli, tym razem obustronnych, montowanych do ściany jedną z krawędzi bocznych przez co jest bardziej widoczny profilem niż kaseton jednostronny. Jest elementem reklamowym przeznaczonym do wyróżnienia się dla przechodniów i kierowców podążających wzdłuż budynku, znacznie mniej widoczny od frontu niż kaseton jednostronny, stosowany najczęściej jako uzupełnienie.

Kasetony OWZ stosowane są wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba częstej wymiany ich zawartości reklamowej. Wykonywany jest z ramy aluminiowej i paneli zatrzaskowych przystosowanych do łatwego i częstego otwierania. Występują w wersji jednostronnej i dwustronnej. Obie podświetlane są diodami LED w celu wyróżnienia i ułatwienia czytania zawartości oferty reklamowej.Image