Obrazy rzeźbione w drewnie

Drewno doskonale komponuje się w każdym rodzaju wnętrz, od tradycyjnych, rustykalnych po nowoczesny design, gdzie drewniane elementy podkreślą styl i ocieplą wizerunek. Bardzo dobrym. drobnym akcentem i ozdobą będą obrazy rzeźbione w drewnie, które mogą przedstawiać w ciekawy sposób różne, nawet skomplikowane wzory.

Nasza firma posiada frezarkę CNC, która z niezwykłą dokładnością wydobywa w obrazach wszelkie, nawet najdrobniejsze detale. Dzięki niej, można wykonać do swojego domu lub firmy takie rzeczy jak: płaskorzeźba w drewnie, obraz rzeźbiony w drewnie, różne obrazy sakralne w drewnie, które będą ciekawą alternatywą dla wszelkich zdjęć i obrazów 2D, a cena takiego obrazu jest bardzo przystępna. Frezowanie jest możliwe w różnych gatunkach drewna - lipowym, brzozowym, dębowym itp.

Image


biuro@reklamika.pl

Image

Płaskorzeźby i obrazy w drewnie

Doskonałą ozdobą ściany i wnętrz różnych pomieszczeń są obrazy z drewna. Techniczne możliwości jakie daje nowoczesna frezarka CNC potrafią z niezwykłą dokładnością odwzorować wszelkie wzory, które podkreślą unikalny charakter każdego wizerunku. Już teraz można wyjść poza płaskie zdjęcia i obraz 2D i stworzyć coś unikalnego utrwalając w drewnie ważne, życiowe chwile, przedstawiając w ciekawy, przestrzenny sposób różne dzieła sztuki malarskiej lub wykonując obrazy sakralne w drewnie. Nadają się do tego różne rodzaje drewna, które posiadają swoje cechy charakterystyczne, szczególnie unikalną barwę słojów - każdy gatunek drewna nieco inną, która będzie ozdobą samą w sobie.