Kubki z nadrukiem

Cieszą oko, a przy tym są bardzo praktyczne. Towarzyszą nam każdego dnia. Często wręczane w formie prezentu, jako bardzo ważny dodatek do rocznic, świąt, ważnych, rodzinnych uroczystości. Ofiarowywane dziadkom przez wnuki, rodzicom przez dzieci. Grafiki umieszczane na nich przez bliskich mają zazwyczaj pewien ładunek emocjonalny, który potem długo towarzyszy osobie obdarowanej, pobudza wspomnienia, cieszy.

Cieszymy się, że możemy pomagać w przygotowywaniu tak ważnych prezentów jakimi są kubki z nadrukiem. Niskie koszty druku udostępniają taką formę wyrażania uczuć każdemu z nas, ponieważ nakład może składać się z tylko jednej sztuki lub mieć nieograniczoną ilość.

Kubki porcelitowe, kubki papierowe to wysoka funkcjonalność - wykorzystywane są każdego dnia - do picia napojów lub jako pojemnik na pisaki i inne, podręczne rzeczy. Dzięki odpowiedniej, przyciągającej wzrok grafice mogą być nie tylko osobistym prezentem ofiarowanym bliskim, ale to przede wszystkim doskonała forma reklamy.

Druk na kubkach wykonujemy za pomocą techniki sublimacji. Wydruki przygotowujemy na drukarce Epson Stylus Photo R270, po czym przenosimy obraz prasą sublimacyjną 3D VACUM. Wykonujemy nadruki na: kubkach, obudowach do telefonów komórkowych, smartfonów, etui do tabletów, płyt granitowych, talerzy, breloczków itp.

Image


biuro@reklamika.pl

Image

Kubki reklamowe

Bardzo lubimy pomagać naszym klientom w osiąganiu sukcesu. Dlatego oferujemy w naszej firmie w Białymstoku, wykonywanie nadruków reklamowych na kubkach. Ten drobny gadżet reklamowy ma bardzo duże oddziaływanie i pomaga w budowaniu pozytywnego wizerunku firmy. Może być wręczany pracownikom, klientom i kontrahentom. Dobrze dobrany nadruk będzie nośnikiem dobrych emocji związanych z firmą, stanie się utrwalaczem logo firmy.

Tak wiele można osiągnąć inwestując stosunkowo niewiele. Techniki druku cyfrowego wykorzystywane do przenoszenia grafiki z pliku cyfrowego na powierzchnię kubków są tanie, bo nie wymagają żadnych prac przygotowawczych, tworzenia matryc. Przy pomocy profesjonalnych maszyn uzyskuje się bardzo trwały efekt odporny na ścieranie. Kolory nie blakną, kubek z takim nadrukiem służy przez długie lata. Badania ankietowe pokazują, że taki gadżet reklamowy jest najbardziej pożądany i nigdy się nie nudzi.

Kubki firmowe

Porcelitowe, szklane, z uszkiem, bez uszka, białe, czerwone, czarne lub w jakimkolwiek innym kolorze, dwubarwne - ze środkiem w innym kolorze - ten wybór pozostawiamy naszym klientom. Wybór grafiki nadrukowywanej na powierzchni również. Jesteśmy firmą od zadań specjalnych, wykonującą nadruki reklamowe na różnego rodzaju kubkach. Wystarczy tylko plik cyfrowy z grafiką, a zajmiemy się dalszymi etapami produkcji, finalnie dając klientowi wysokiej jakości produkt w postaci bardzo popularnego gadżetu reklamowego.

Każda firma zdaje sobie sprawę z tego, jak dobrym nośnikiem reklamy jest tak prosty gadżet jak kubek. Naczynie służące do podawania podstawowej rzeczy, ściśle związanej z życiem - napoju. Aromatyczna kawa, ulubiona herbata albo życiodajna woda - wszystko wyzwala pozytywne uczucia. Używane bardzo często oddziaływują nie tylko jednostkowo, ale również na otoczenie.

Kubek firmowy może być doskonałym prezentem podarowanym klientom, kontrahentom i pracownikom. Może stać się świetną nagrodą w konkursach organizowanych przez firmę lub partnerów, przeprowadzanych w rozgłośniach radiowych, mediach społecznościowych, na festynach.

Image