Obrazy religijne w drewnie

Pragniemy Państwu zaprezentować niecodzienną ofertę wykonywania obrazów na drewnie o tematyce religijnej, które nadają się do każdego rodzaju wnętrz, ocieplając wygląd pomieszczeń i przyciągając wzrok doskonałymi odwzorowaniami wzorów.

Rzeźbienie w drewnie do proces wymagający ogromnej dokładności, wiedzy technologicznej, wyobraźni przestrzennej i artystycznej oraz narzędzi. Każdy rodzaj drewna obrabia się w różny sposób. Twarde gatunki jak dąb, grusza, buk, orzech są bardzo trudne w obróbce chociaż niesamowicie trwałe. Posiadając frezarkę CNC jesteśmy w stanie sprostać różnym wymaganiom i poradzić sobie z różnymi rodzajami drewna tworząc piękne w swej formie i treści płaskorzeźby religijne.

Image


biuro@reklamika.pl

Image

Płaskorzeźby i obrazy sakralne

Nasza firma posiada bogaty park maszynowy, w którym znajdują się różne, profesjonalne urządzenia dające najwyższą jakość produktu. Frezarka CNC jest sterowana komputerowo, przez co na każdym etapie produkcji jest kontrola procesu i możliwość modyfikacji. Dzięki temu można wykonać pojedynczy obraz na drewnie o tematyce religijnej, jak też krótką lub dłuższą serię takich ozdób. Możliwość modyfikacji daje okazję do personalizacji. Płaskorzeźby religijne mogą mieć elementy charakterystyczne dla jednej sztuki - imię i nazwisko, rodzaj uroczystości i wiele innych. W taki sposób obraz na drewnie może stać się pamiątką danego wydarzenia - chrztu, komunii św., bierzmowania i innych, ważnych momentów życia. Taka forma upamiętnienia jest bardzo ciekawą alternatywą dla obrazów 2D.