Oklejanie witryn i samochodów

Reklama jest dźwignią handlu - to nie tylko powszechnie znane powiedzenie, ale fakt. Dobrze zaprojektowana reklama, umieszczona w miejscu, gdzie widzi ją bardzo wielu ludzi, ma konkretne przełożenie na ruch klientów i obroty. Doskonale o tym wiemy i jesteśmy od tego, aby pomóc firmom i instytucjom w dobrej realizacji - stworzeniu reklamy graficznej, wydrukowaniu jej i umieszczeniu w miejscu docelowym. Wynajem powierzchni reklamowych to dość duży koszt. A co, jeśli nie trzeba za to płacić?

Wielkie billboardy przyciągają wzrok, ale są różne inne, bardzo skuteczne formy dotarcia z informacją o firmie do klienta. Należą do nich m.in. ulotki, plakaty, reklama w mediach społecznościowych i internecie, mediach lokalnych. Warto jednak wykorzystać duże własne powierzchnie i uczynić je nośnikiem reklamowym. Jedynym kosztem tego typu przedsięwzięcia jest cena wykonania nadruku, która obecnie, dzięki drukowi cyfrowemu, nie jest duża. Świetnym nośnikiem będą samochody służbowe i witryny sklepu/lokalu.

Image


biuro@reklamika.pl

Image

Oklejanie witryn sklepowych

Doskonałym miejscem do zareklamowania swojej firmy tak, aby przyciągała wzrok i potencjalnych klientów, jest witryna lokalu bądź sklepu. Zaletami takiego rozwiązania są:

  • minimalizacja kosztów, ponieważ nie trzeba płacić za wynajęcie powierzchni reklamowej
  • ścisła identyfikacja z adresem - przyciągająca wzrok i dobrze reklama to jak wielka wskazówka na mapie “tutaj jesteśmy!”
  • gwarantowany kontakt z reklamą - łatwo wyrzucić ulotkę, wyłączyć lub wyciszyć odbiornik w czasie reklam, ominąć wzrokiem kolumny, ale nie da się chodzić po ulicach z zamkniętymi oczami.

Nasza firma jest zespołem fachowców, którzy doradzą we wstępnej fazie projektu grafiki, wydrukują i umieszczą reklamę w miejscu docelowym. Druk cyfrowy jest realizowany metodami gwarantującymi długoletnie użytkowanie. Powierzchnia jest odporna na działanie promieni UV, wilgoci i odporna na ścieranie. Barwniki używane do druku mają bogato nasycone kolory, a obraz jest w bardzo wysokiej rozdzielczości.

Oklejanie samochodów

Doskonałym nośnikiem reklamowym są samochody służbowe. Pojazdy są ciągle w ruchu, przemieszczając się po ulicach miejscowości, w których jest dana firma, ale również podróżują po kraju. Bardzo dobrze wykonana reklama przyciąga wzrok innych kierowców i przechodniów mijających taki pojazd.

Wiemy, jak doskonałe efekty daje taka reklama, dlatego oferujemy wszystkim zainteresowanym - firmom, instytucjom - wykonanie wysokiej jakości reklam na samochody. Techniki druku cyfrowego gwarantują wysoką jakość za przystępną cenę. Reklama wykonana w drukarni cyfrowej będzie trwale służyć przez bardzo długie lata będąc odporną na czynniki zewnętrzne. Innymi zaletami tego typu reklamy jest:

  • niski koszt obejmujący jedynie wykonanie druku i umieszczenie na samochodzie
  • brak opłat za wynajem powierzchni reklamowej
  • nadruk chroni lakier samochodu, jest pewną formą zabezpieczenia przed rysami i otarciami
  • ogromny zasięg takiej reklamy przy stosunkowo niskim nakładzie
  • reklama samochodowa jest świetnym sposobem na utrwalanie marki wśród innych uczestników ruchu drogowego i przechodniów.

Image