Drukowanie i projektowanie ulotek

Kluczowym elementem jest szybkie dotarcie z ofertą do klienta. Jedną z form jest druk i kolportaż ulotek reklamowych, które zawierają istotne informacje o firmie, produktach, usługach i promocjach. Często są to oferty ograniczone czasowo, więc produkcja takich folderów musi być dobrze zgrana w czasie.

Nasza firma zajmuje się obsługą poligraficzną firm i instytucji. Posiadamy wysokiej klasy sprzęt do druku cyfrowego wykonywanego różnymi metodami, w zależności od przeznaczenia produktu. Wszystkie technologie druku cyfrowego mają jedną, ważną zaletę - są szybkie. Realizacja niskonakładowych wydruków realizowana jest w ciągu kilku godzin. Wielkość nakładu nie ma znaczenia, ponieważ druk cyfrowy nie wymaga prac przygotowawczych, jak to jest przy drukowaniu offsetowym. Jedyną, niezbędną rzeczą jest plik zapisany cyfrowo, zawierający grafikę do druku.Już w kilka godzin można mieć nośnik z aktualną ofertą, którą można przedstawić potencjalnym klientom.

Image

600 803 140
biuro@reklamika.pl

Image

Ulotki reklamowe Białystok

Rolą ulotek jest szybkie informowanie o ofertach reklamowych, promocjach i usługach jakie świadczy dana firma. Zasięg jest ograniczony do terenu, na którym działa ta firma. Wygląd zależy od ilości przekazywanych informacji. Mogą być to małe, pojedyncze, jednostronne ulotki, a równie dobrze mogą być to rozkładane foldery i broszurki.

Taka forma reklamy nie jest ograniczona czasowo tak jak czas antenowy lub banery internetowe. W ten sposób można przekazać klientom dowolną ilość informacji. Za pomocą ulotek można docierać z nowymi ofertami do stałych klientów i zdobywać nowych.

Branża marketingowa doskonale wie, co w ulotkach przyciąga ludzką uwagę, a my zajmujemy się wszystkim tym, co odpowiada za jakość finalną produktu. Druk cyfrowy, którym się zajmujemy charakteryzuje się bardzo dobrą jakością, dbałością o szczegóły, barwna paletą wysokiej jakości pigmentów i wysoka rozdzielczością wydruku.