Rollupy reklamowe

Istnieje wiele form reklamy własnej firmy. Jedną z nich jest uczestnictwo w różnego rodzaju imprezach - targach, festiwalach, imprezach plenerowych, konferencjach itp. Organizatorzy udostępniają firmom i instytucjom przestrzeń wystawienniczą, najczęściej w formie stoisk, gdzie zainteresowani mogą zaprezentować swoją ofertę, wyłożyć ulotki reklamowe. W gąszczu takich stoisk należy wyróżnić się, aby przyciągnąć jak najwięcej zainteresowanych. Jednocześnie reklama musi być odpowiednio zrobiona, żeby nie była kłopotliwa w transporcie, nie niszczyła się.

Przygotowany jest do częstego rozkładania, składania i transportu. W wersji złożonej jest dość poręczny, lekki i łatwy do transportu. Maszt trójdzielny umożliwia prawidłowe rozwinięcie i napięcie powierzchni z nadrukiem. Po zakończeniu ekspozycji, dzięki mechanizmowi rollującemu powierzchnia reklamowa zwijana jest do kasety, przez co całość zajmuje mało miejsca, a dodatkowo płachta reklamowa nie jest narażona na zniszczenia.
Image

Doskonałym rozwiązaniem produkowanym przez naszą firmę jest roll-up. Ten przestrzenny, elegancki element służący do przedstawiania oferty, eksponowania logo i wizytówki firmy, jest przystosowany do ciągłego przemieszczania. Zbudowany z kasety z systemem do rolowania i listwy zaciskowej oraz wydruku. Do prawidłowego, pionowego eksponowania służy maszt. Większość elementów wyprodukowana jest z aluminium, co charakteryzuje się lekkością, stabilnością przy wysokim stopniu trwałości, tak ważnej przy jego specyficznej roli.


biuro@reklamika.plImage

Producent roll-upów

Produkujemy kilka rodzajów stojaków wystawienniczych typu roll up. Uzależnione jest to od potrzeb klienta i kwoty, jaką chce na to wydać. Może być to super wytrzymała wersja strong, w której konstrukcja będzie super mocna albo wersja ekonomiczna - najlżejsza i najtańsza, gdzie aluminium będzie zredukowane do minimum.

Bez względu na rodzaj konstrukcji, każdy roll up posiada płachtę z nadrukiem, którą zwija się i rozwija. Posiadając w Białymstoku park maszynowy do profesjonalnego druku cyfrowego, umieszczamy na takich powierzchniach doskonałej jakości - pod względem rozdzielczości i nasycenia barw - grafikę. Sam materiał, na którym umieszczamy nadruk, biorąc pod uwagę jego formę wystawiania, musi być z materiałów, które nie przepuszczają światła, przez co prezentowana treść jest dobrze widoczna i czytelna.

Roll-up. Projekt i wykonanie.

Metody druku cyfrowego umożliwiają szybką realizację usługi, bardzo wysoką jakość i trwałość oraz niską cenę, ponieważ nie występują żadne prace przygotowawcze (przygotowywanie matryc, wydruki próbne itp.), co znacznie obniża koszt produkcji. Komputerowe sterowanie całym procesem daje możliwość ingerencji w czasie całego procesu. Całość przenoszona jest z pliku cyfrowego poprzez maszynę drukującą na materiał docelowy.

Dużą wagę należy przyłożyć do przygotowania pliku z grafiką. Ze względu na dużą powierzchnię powinien być bardzo dobrej jakości (bardzo dobra jakość grafiki = bardzo dobra jakość roll up) i przygotowany zgodnie ze wskazówkami technicznymi wymaganymi przy produkcji roll up. Prosimy o wcześniejszy kontakt z naszą firmą w celu przekazania informacji technicznych w przypadku, gdy przygotowują Państwo sami projekt graficzny roll up.Image