Trójwymiarowe litery reklamowe

Wykonując usługi poligraficzne dla firm i instytucji pomagamy wyróżnić się na tle innych w tzw. reklamie zewnętrznej jak też wewnątrz, w pomieszczeniach galerii handlowych, pod krytymi obiektami sklepowymi.

Druk 2D ma bardzo szerokie zastosowanie na rynku reklamowym. Od plakatów, poprzez citylighty, mesh-siatki umieszczone na budynkach i ogromne billboardy, kolorowe obraz wraz z treścią przyciągają wzrok. Czasem jednak warto wyróżnić się stawiając na litery reklamowe 3D.

Image

Taka forma reklamy, umieszczona na elewacji budynku, wewnątrz obiektów nad witryną sklepu to bardzo dobra forma przyciągnięcia uwagi klienta. Możliwość wykonania z różnych materiałów np.: plexi, styroduru, PCV, stali nierdzewnej, aluminium - to ogromny potencjał artystyczny, który można wykorzystać do promocji marki i firmy.

Komputerowa technika wytwarzania umożliwia stworzenie bardzo wymyślnych i skomplikowanych wzorów. Stosowana metoda sklejania lub łączenia elementów wykonywana jest z dbałością o detale.
biuro@reklamika.pl

Image

Litery podświetlane

Wszelkie płaskie reklamy umieszczone na billboardach, tablicach i słupach ogłoszeniowych wymagają źródła światła, które nie jest jednak w stanie oświetlić dokładnie całości. Litery przestrzenne wykonane z przezroczystych materiałów podświetlane są diodami LED, co daje dodatkowe możliwości aranżacji reklamy, ponieważ można wykorzystywać różne barw diód. Tak podświetlona reklama jaką są liter 3D to bardzo efektowna forma przyciągająca wzrok potencjalnych klientów. Przede wszystkim jest widoczna z bardzo daleka po zapadnięciu zmroku, co w szerokości geograficznej w jakiej leży Białystok ma ogromne znaczenie, bo przez wiele miesięcy słońce zachodzi już późnym popołudniem.

Przestrzenne litery wykonujemy z różnokolorowych materiałów. Dzięki efektowi 3D, za dnia odcinają się bardzo ładnie od elewacji, a w ciemnościach pomaga w tym podświetlenie LED-owe.

Oferujemy kilka możliwości podświetlenia liter:

  • oświetlenie obrysem
  • podświetlenie od spodu
  • oświetlenie frontem
  • świecące tyłem

Szyldy reklamowe z literami 3D

Specjalizujemy się w wykonywaniu szyldów przestrzennych połączonych z literami wykonanymi w technice 3D. Taka forma reklamy jest bardzo doceniana przez naszych klientów, bo uzyskuje się ciekawe wizualnie efekty, które widocznie wyróżniają firmę lub markę na tle innych.

Wyprodukowane z odpowiednich materiałów malowane są farbami odpornymi na działanie warunków atmosferycznych. Tak wykonane szyldy mają wieloletni okres użytkowania. Cyfrowe maszyny do obróbki umożliwiają wykonanie bardzo skomplikowanych wzorów, co daje bardzo szerokie pole do działania projektantom i grafikom. Każdy ma możliwość stworzenia charakterystycznego logo i wyeksponowanego na zewnątrz w tak atrakcyjnej formie wspomaganej dodatkowo podświetleniem co czyni reklamę widoczną przez całą dobę.

Jesteśmy otwarci na różne projekty. Mając doświadczenie w świadczeniu takich usług wykonujemy wiele nietypowych realizacji.Image