Projektowanie reklam i grafiki

Jesteśmy firmą z Białegostoku zajmującą się projektowaniem i wykonywaniem usług graficznych dla firm, instytucji i osób prywatnych z zakresu różnego rodzaju reklamy. Realizujemy wszelkiego rodzaju projekty poczynając od wytwarzania za pomocą lasera różnego rodzaju pieczęci - klasycznych, automatycznych, z datownikiem, do powierzchni innych niż papier, o większych rozmiarach niż standard, kolorowych.

Obsługa graficzno-reklamowa firm to również wykonywanie reklam wielkopowierzchniowych, zewnętrznych, reklamy samochodowej, oklejanie witryn, tworzenie liter przestrzennych, banerów reklamowych, wizytówek, wszelkich gadżetów reklamowych, ulotek, plakatów i całej gamy innych produktów związanych z obsługą firmy pod kątem reklamy. Cel ten umożliwia nasza wykwalifikowana kadra pracownicza, która zrealizuje nawet bardzo nietypowe projekty i nowoczesny park maszynowy - różnego rodzaju urządzenia do druku cyfrowego firmy XEROX, lasery do wycinania pieczątek, wykonywania grawerów, frezowania.Image


biuro@reklamika.pl

Image

Studio reklamowe Białystok

Większość firm potrzebuje do swojej działalności różnego rodzaju produktów, gadżetów, a przede wszystkim odpowiedniej reklamy. Doświadczenie w realizacji najróżniejszych projektów czyni nas firmą-partnerem do wykonywania różnego rodzaju reklam prezentowanych na różnych nośnikach. Każdy klient może zlecić nam wykonanie reklamy wielkopowierzchniowej, zewnętrznej, charakteryzującej się bardzo wysoka trwałością dzięki nowoczesnym metodom druku odpornego na czynniki zewnętrzne, wyróżniające się bardzo wysoką rozdzielczością i trwałymi pigmentami o dobrze nasyconym kolorze, również z połyskiem.

Oferowana przez nas szeroka gama usług idzie w parze z konkurencyjnymi cenami. Dzięki technologiom cyfrowym opłacalne są nawet bardzo małe nakłady, bo nie wymagane są żadne prace przygotowawcze, które generowałyby początkowe koszty. Kolejną zaletą nowoczesnych technologii jest szybki czas realizacji. Drukarnia cyfrowa posiada maszyny przenoszące grafikę z pliku komputerowego bezpośrednio na powierzchnię docelową w bardzo krótkim czasie. Gotowe reklamy często nie potrzebują czasu na schnięcie i po wydrukowaniu są od razu gotowe do nanoszenia na nośniki reklamowe.

Studio graficzne w Białymstoku

Gdy Twoja firma potrzebuje wszelkiego rodzaju gadżetów reklamowych, pieczątek, druków, banerów, billboardów, zajmiemy się kompleksową obsługą poligraficzną. Wykonamy reklamy zewnętrzne odporne na promieniowanie UV, wilgoć i ścieranie, wyróżniające się doskonałą jakością obrazu, nasyceniem kolorów. Przy niskich kosztach każda firma będzie mogła dotrzeć do swoich stałych i nowych klientów prezentując wysokiej jakości produkty pokazujące jej profesjonalne podejście i dbałość o szczegóły.

Gama usług studia graficznego jest bardzo rozległa. Już sama liczba gadżetów reklamowych robi ogromne wrażenie - koszulki, kubki, smycze, breloczki, torby, piłki, notesy, kalendarze - lista wydaje się nie mieć końca, bo zależy od fantazji osób opracowujących strategie marketingowe firmy. Dobre studio graficzne takie jak nasze musi posiadać wszelkiego rodzaju urządzenia do nanoszenia druku na różne materiały (papier, szkło, porcelit, drewno, plexi, folie) lub poprzez laserowe tworzenie żłobień w różnego rodzaju powierzchni znanej pod pojęciem grawerowania.Image