Gadżety reklamowe

Królowie przestrzeni ludzkiej. Nie ma człowieka na tym świecie, który nie posiadałby choćby jednej sztuki. W gospodarstwach domowych można liczyć je dziesiątkami. Są obecne dosłownie wszędzie - gadżety reklamowe.

Wykorzystujemy wiele technik tworzenia gadżetów reklamowych gwarantujących wysoką jakość przy stosunkowo niskiej cenie usługi. Wykonujemy je za pomocą nanoszenia różnego rodzaju druku cyfrowego, grawerowania laserowego i frezowania na rozmaite powierzchnie takie jak:

  • papier
  • plastik
  • PCV
  • plexi
  • aluminium
  • drewno
  • sklejka
  • skóra
  • tekstylia poliestrowe i naturalne
Image


biuro@reklamika.pl

Image

Koszulki, chusty, torby i smycze

Najprostszym przykładem gadżetu reklamowego jest koszulka. Skojarzenie to jest najczęstsze dla większości ludzi. Możliwość wykonywania bardzo wysokiej jakości druku cyfrowego otworzyło nieograniczone możliwości. Niskie koszty produkcji już od jednej sztuki sprawiają, że każdy może opracować wzór grafiki za pomocą prostych programów graficznych i bazy jaką jest internet, a potem przenieść to z pliku na koszulkę w formie wydruku.

Firmy i instytucje traktują koszulki reklamowe jako podstawę swoich kampanii reklamowych i informacyjnych. Można reklamować wszystko: filmy, zespoły muzyczne, artystów, wszelkiego rodzaju produkty, usługi, szkolnictwo. Nie ma branży, w której nie wykorzystywałoby się tego typu nośnika. Innymi tekstyliami reklamowymi są chusty, worki poliestrowe, proporce, torby, smycze na klucze.

Gadżety

Gadżetów reklamowych wokół jest mnóstwo. Firmy zdają sobie sprawę, że dotarcie do klienta z nieużytecznym bibelotem nie jest efektywną metodą reklamy, bo ludzie zazwyczaj nie lubią niepotrzebnych śmieci i szybko je wyrzucają. Praktyczność produktu jest gwarancją tego, że pozostanie z klientem na długo. Czas uwarunkowany jest trwałością samej rzeczy - im jest lepszej jakości, tym dłużej posłuży i będzie jednocześnie reklamą firmy lub produktu.

Gadżetem reklamowym może być prawie wszystko. Popularne są breloczki do kluczy. To bardzo powszechny gadżet, więc firmy starają się, aby miał więcej niż jedna funkcję. Technologia i elektronika stworzyły szerokie możliwości. Obecnie są breloki-latarki, breloczki z żetonem do wózka sklepowego, breloki z otwieraczem do butelek. Listę akcesoriów kuchennych z nadrukami reklamowymi otwierają kubki obecne w każdym biurze, zakładzie pracy i prywatnych domach. Równie dobrze mogą być to korkociągi, noże do pizzy, łopatki do mieszania i wiele innych rzeczy.

Fantazja ludzka nie ma granic, a my idziemy z duchem postępu i posiadamy maszyny pracujące w najnowszych technologiach pozwalających na nanoszenie druków reklamowych na powierzchnię wybranej rzeczy. Chociaż tego typu rzeczy kojarzą się głównie z produktami, na których są wydruki, inna opcją jest grawerowanie laserowe. Pozwala to na tworzenie produktów może mało barwnych, bo pozbawionych nadruków, ale za to grawer zadaje więcej szyku - jest stylowy, elegancki i bardzo trwały. Tą techniką można robić żłobienia na pendrive, powerbankach, narzędziach dla majsterkowiczów, skrzynkach i akcesoriach barowych.

Posiadamy wysokiej klasy urządzenia, które wykonują nadruki, grawerowanie i frezowanie najwyższej jakości. Głębia barw i rozdzielczość, gładkość konturów to tylko część atutów jakie uzyskujemy za pomocą sterowania komputerowego. Proces może być powtarzalny, bo komputerowe sterowanie gwarantuje identyczny efekt nawet przy nieskończenie długich nakładach. Inną cechą jest unikalność. Dzięki pracy z komputerem, jest prosta możliwość nanoszenia poprawek i zmian do następnej serii rzeczy. Liczba rodzajów gadżetów jest nieograniczona, zależy tylko i wyłącznie od ludzkiej wyobraźni. Wszystko może zostać nośnikiem reklamy, jednocześnie służąc do innych, prozaicznych celów.

Image