Reklama zewnętrzna

Bardzo popularną formą dotarcia z ofertą do klienta jest reklama zewnętrzna. Angielskie określenie outdoor advertising lub out-of-home advertising najlepiej określa charakter takiej reklamy, bo oznacza, że jest umieszczona poza miejscem zamieszkania konsumenta. Jej zasadniczą rolą jest oddziaływanie na ludzi, gdy są na zewnątrz, w przestrzeni publicznej.

Zajmujemy się realizacją bardzo różnych form reklamy zewnętrznej. zaczynając od plakatów na słupy i tablice ogłoszeniowe, poprzez citylighty umieszczane w bardzo popularnych miejscach, uczęszczanych przez bardzo wielu przechodniów, nadruki na samochody i druk wielkopowierzchniowy - billboardy, mesh-siatki.

Image

Wykonywane przez nas nadruki są nanoszone nowoczesnymi technologiami cyfrowymi poprzez profesjonalne urządzenia np. marki XEROX. Innowacyjne metody pozwalają na uniknięcie bardzo wysokich kosztów wytworzenia takiej reklamy. Zawartość pliku cyfrowego jest bezpośrednio przenoszona poprzez nasze maszyny na materiał docelowy nie generując dodatkowych kosztów w postaci przygotowania matryc i form wstępnych. Pozwala to na szybka realizację usługi bardzo dobrej jakościowo, bo wykonanej w dużej rozdzielczości przy użyciu doskonałych barwników odpornych na działanie promieni słonecznych i innych czynników zewnętrznych.

Posiadamy bardzo bogate doświadczenie w poligrafii. Nasz wykwalifikowany zespół zrealizuje nawet bardzo nietypowe projekty zgodnie z zapotrzebowaniem klienta.


biuro@reklamika.pl

Image

Billboardy i banery

Najpopularniejszą formą reklamy outdoorowej są banery i billboardy. Wszechobecne nie tylko w miastach, ale często nawet poza terenami zabudowanymi. Można prezentować na nich różnego rodzaju treści:

  • reklamę marki, eksponując firmowe logo, budując tym samym pozytywny przekaz i skojarzenia z firmą
  • ofertę firmy i jej dane teleadresowe
  • festiwali
  • aktualną ofertę, promocje tak, jak to najczęściej robią sklepy wielkopowierzchniowe.

Banery i billboardy to podstawa kampanii marketingowych. W przestrzeni zewnętrznej wyróżnia się obiekty usytuowane na różnego rodzaju budynkach. Bardzo dobre w tym celu są jednolite, duże powierzchnie występujące np. na blokach mieszkalnych. Inną formą są obiekty wolnostojące spełniające nie tylko formę reklamową, ale według potrzeb osłaniające w miastach podwórka prywatnych posesji. Jako, że nie jest to reklama mobilna jak dzieje się w przypadku oklejonych samochodów służbowych, koszulek reklamowych i innych gadżetów, warunkiem powodzenia jest znalezienie dobrego punktu, gdzie odbywa się bardzo duży ruch pieszy i samochodowy. Wtedy taka forma spełnia swoją rolę docierając do bardzo dużej ilości potencjalnych klientów.

Reklama wielkoformatowa

Reklama wielkoformatowa jest najczęściej wystawiona na działanie warunków atmosferycznych. Jak działa chociażby światło słoneczne na powierzchnie kolorowe można zauważyć eksponując przez jakiś czas ubranie, np. podczas suszenia na balkonie lub podwórku. Ubrania kolorowe wystawione przez kilkanaście godzin na mocne światło słoneczne blakną. Dlatego stosujemy w druku m.in. barwniki oparte na rozpuszczalnikach organicznych, które gwarantują wieloletnią ekspozycję bez uszczerbku na jakości reklamy.

Image