Reklama w oknach

Reklama okienna to doskonały i tani sposób wykorzystania powierzchni szklanych w wynajmowanym lokalu. Nie wiąże się z ponoszeniem dodatkowych kosztów wynikających z wynajmu powierzchni reklamowej. Wykorzystywane przez nas nowoczesne technologie do wykonywania tego typu rzeczy są opłacalne przy niskim nakładzie i z krótkim czasem realizacji.

Reklamy okienne tworzymy w Białymstoku z różnego rodzaju materiałów, częściowo przepuszczalnych światło i kryjących, które nie przepuszczają promieni słonecznych. Wykonanie daje profesjonalny, estetyczny efekt z dbałością o każdy detal, jednocześnie jest bardzo trwałe. Służy latami będąc odpornym na działanie promieni UV i innych czynników atmosferycznych.

Image


biuro@reklamika.pl

Image

Oklejanie witryn firm i lokali

Oklejanie witryn firm, lokali usługowych i sklepów jest bardzo skuteczną, przyciągającą klientów reklamą. Wykonanie bardzo dobrej grafiki może skutecznie poprawić wizerunek firmy i przełożyć się na jej dochody.To najtańszy sposób na zwrócenie na siebie uwagi łączący dwie formy - informacyjną i ozdobną. Warto opracowanie grafiki i jej wykonanie zlecić najlepszym.

Folie wykorzystywane do wyklejania witryn są odporne na zanieczyszczenia wynikające z ruchu ulicznego i zanieczyszczeń powietrza. Eksperci z branż reklamowych zgodnie twierdzą, że to bardzo ważna cecha, bo oklejona dobrze szyba wygląda estetycznie i zawsze czysto, więc odpada koszt częstego mycia, a w przypadku wysokich witryn - duży koszt wynajmu firm zajmujących się profesjonalnie myciem okien wystawowych.

Folia reklamowa

Do oklejania wykorzystuje się różne rodzaje folii. Przed fazą projektową należy zastanowić się, jaką funkcję, oprócz reklamy i zdobienia, ma spełniać taka folia. Czy wnętrze lokalu ma być widoczne dla przechodniów, czy też niewidoczne. Czy chcemy aby do wnętrza docierało światło dzienne. Czy chcemy widzieć, co się dzieje na zewnątrz.

W zależności od odpowiedzi, wybiera się właściwy rodzaj folii. Możliwe jest łączenie ich, dzięki czemu łączy się też różne ich efekty. Część elementów może być wykonana z folii ograniczającej światło dzienne i widok, część z folii, która pozwala widzieć, co dzieje się na zewnątrz lokalu. Do dyspozycji mamy kilka jej rodzajów.

Image