Nadruki na koszulkach

Moda na nie zaczęła się w latach 60-tych XX wieku. Obecnie cieszą już kolejne pokolenia będąc środkiem artystycznego wyrazu, nośnikiem haseł reklamowych, manifestów. Nie odbędzie się bez nich żaden festyn, event, czy impreza firmowa. Są świetnym prezentem rodzinnym i firmowym. To nieodzowny składnik nagród konkursów organizowanych dla czytelników, internautów, słuchaczy radiowych i uczestników festynów. Koszulka z grafiką to nie tylko tkanina. Odpowiedni nadruk może przekazywać ładunek emocji, tak jak jest w przypadku zdjęć rodzinnych - wnuków, dzieci, związanych z ważnymi wydarzeniami z życia rodziny. To świetny prezent dla zakochanych.

Zdajemy sobie sprawę z tego, jakim ważnym elementem są koszulki, dlatego dokładamy starań, aby jakość wykonywanych u nas wydruków była doskonała. Odzież jest często prana, więc nadruk na koszulce musi być bardzo dobry nie tylko graficznie, ale musi być odporny na działanie promieniowania UV, wody i ścieranie. To wszystko uzyskujemy dzięki nowoczesnym technikom druku cyfrowego.

Dzięki drukarce Epson Stylus Photo 1400 wykonujemy nadruki na koszulkach metodą DTG o maksymalnym formacie A3. Nadruki na koszulkach wykonujemy w pełnej barwie kolorystycznej.

Image


biuro@reklamika.pl

Image

Koszulki firmowe i reklamowe

Szybkość, jakość i sposób druku cyfrowego otworzyła nieograniczone możliwości dla wszystkich. W końcu koszulki z nadrukiem np. Białystok, może stworzyć sobie każdy człowiek. Brak tworzenia matryc, czy innych prac przygotowawczych do druku sprawia, że cena jednej sztuki jest bardzo atrakcyjna i niska - dostępna dla każdego!

Nakład druku może zaczynać się od jednej sztuki. Wysoka powtarzalność detali sprawia, że przy dużym nakładzie każda sztuka będzie identyczna. Komputerowe sterowanie procesem umożliwia personalizację nakładu - pojedynczym sztukom lub pewnej partii nakładu można nadać cechy indywidualne korygując i zmieniając pewne detale.

Koszulka wymaga utrzymania wysokiego stopnia higieny. Swoją rolę spełnia mając tylko czysty, estetyczny wygląd. Wiedząc o tym, dokładamy starań, aby wydruki wykonywane na naszych maszynach cyfrowych były bardzo wysokiej jakości. Odporność na promienie UV, ścieranie i wodę to podstawowe cechy charakteryzujące nasze produkty wykonywane nowoczesnymi technikami druku cyfrowego. Tylko dobre jakościowo nadruki mogą cieszyć przez bardzo długi czas i być nośnikiem reklamy.